Sherr me armë në Athinë, raportohet për gjashtë viktima

Një incident me të shtëna armësh ka ndodhur në zonën Luca në lindje të Athinës.

Të paktën gjashtë persona thuhet se janë plagosur për vdekje.

Tre prej tyre ndodheshin në një makinë dhe dy të tjerë në një shtëpi aty pranë.

Sipas informacioneve të para, bëhet fjalë për larje hesapesh midis grupeve rivale. Policia ka shkuar me urgjencë në vendndgjarje, ndërsa pritet njoftim zyrtar.

Burimi: GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Nesër nisin punimet për ndërtimin e Korridorit 8

Story i radhës

Apple ende larg zhvillimit të çipeve 5G, nënshkruan marrëveshje të re me Qualcomm

Të fundit nga