Sarah Berisha, mesazh vajzave beqare: Mos gjeni të dashur që dashuron futbollin

Së fundmi blogerja Sarah Berisha ka ndarë një video ku teksa ka dalë me partnerin e saj dhe mikun e tyre, ish-konkurrentin e ‘BBV’, Kledi Hysa, ka zbuluar se çfarë e bezdis më së shumti te PM.

Sarah gjithashtu nuk ka ngurruar të japë edhe në mesazh për vajzat ‘single’.

“Ky i imi është super i mërzitur se Milan po del 1 me 1 ose nuk e di.

Image

PM dhe Kledi Hysa

Një mesazh për ju vajzat që jeni single, mos gjeni të dashur që dashuron futbollin, sepse gjithmonë do të jeni në vend të dytë”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Sa kushton një jetë e mirë në Gjermani?

Story i radhës

Lojtari japonez i jep fund futbollit në moshën 44-vjeçare

Të fundit nga