Sara ka dy fjalë për Heidin

Sara Gjordeni po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale.

Ajo shpeshherë iu jep mundësinë ndjekësve të parashtrojnë pyetje, të cilat zakonisht janë për “Big Brother” ose në lidhje me Bardhin dhe shtatzëninë.

Pak më herët Sara u pyet për Heidin, ish-konkurrenten e “BBVA”.

Një ndjekës i tha Sarës: “O Sara, po si mund të vlerësosh Heidin kur ty të pëlqejnë njerëzit që flasin troç dhe pa dorashka?”.

Burimi: botasot.info

Story i mëparshëm

Zjarr në Shkodër drejt shuarjes, dy zjarrfikës dhe një e moshuar dërgohen në spital nga asfiksia

Story i radhës

Trump zbulon marrëdhëniet e tij me Putinin

Të fundit nga