Sara dhe PM takojnë ish-banoren e BBV

Ata janë njëri nga çiftet që u krijuan brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Çifti, Sarah dhe Dj Pm po kalojnë një kohë të mirë edhe pas mbarimit të këtij spektakli.

Ata në rrjete sociale ndajnë fotografi nga momente të ndryshme së bashku ku marrin pëlqime të shumta nga fansat.

Së fundmi çifti Sarah dhe Dj Pm kanë publikuar një “InstaStory” ku janë parë nën shoqërinë e njërës nga ish-banoret e “BBV”, Beniadës.

Siç duket miqësia e tyre po vazhdon edhe pas përfundimit të spektaklit.

Image

Sarah dhe Dj Pm kanë publikuar një “InstaStory” me Beniada Nishanin

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Lufta në Ukrainë dëmton bizneset në Stamboll

Story i radhës

Detaje të reja e tronditëse për vdekjen e sportistit në Shkup

Të fundit nga