“Rrite çmimin, se u shtrenjtua nafta”, “E ke pazarin e lartë…”- Foto nudo dhe 5 mijë euro për s*ks, pas akuzave komentuesit i “vërsulen” Arta Nitajt

Fotot nudo të Arta Nitajt dhe mesazhet ku pretendohet se ajo kryente seks për 5000 euro, janë bërë virale pasi u publikuan nga YouTube-r i njohuri britanik.

Teddy Grey akuzoi modelen shqiptare se merr para për të kryer marrëdhënie seksuale për një natë.

Ndjekësit e Arta Nitajt janë “vërsulur” me komente në rrjetin e saj social Instagram, duke e ironizuar pas nxjerrjes së mesazheve komprometuese.

“5000 euro nata shtrenjtoje edhe ti, se nafta shtrenjtë 😂”, shkruan një komentues.

“Pse e shet trupin tënd”, shkruan një tjetër.

Image

Komentet

Ndërsa një komentues ironizon: ”Të lumtë Arta Nitaj, e ke pazarin e lartë, 5000 mijë euro s’janë pak. Ke plot baxhella që e shesin për 50 euro”.

“5000€ diss”, “Ta kanë humb buzëqeshjen”, “Ku je mi lazanje😂🤣”, ‘5000€ për një natë me ty, ia vlen”, “Do vish me mua të jap 5000 euro”, “5000 euro për një natë? Jo unë s’do paguaja për ty”, janë disa nga komentet e ndjekësve të modeles në Instagram.

Image

Komentet

Arta Nitaj ka vendosur të heshtë, ndërsa iu është adresuar në thashethemeve në mënyrë indirekte në një postim në Story ku ka bërë share një status.

“Niveli i moskokçarjes që kam arritur është i rrezikshëm”, shkruhet në postim, të cilin modelja e ka shoqëruar me fjalët: “Mirëmëngjesi”,dhe një emoji duke buzëqeshur.

Image

Postimi i Arta Nitajt

YouTube-ri britanik ka postuar fillimisht një bisedë private që është zhvilluar sipas tij nga Instagrami i Arta Nitaj. Në mesazhet që Teddy ka publikuar në profilin e tij shihet që modelja po diskuton me një person të paidentifikuar, i cili pretendon se Arta i ka marrë 5 mijë euro për një natë.

Ai e kërcënon se nëse nuk shkon te ai do i publikojë foton. Ndërkohë, modelja ia kthen po me kërcënim duke i thënë: “Provoje dhe e shikon çfarë të gjen”, ndërsa i kërkon ta fshijë foton.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Delegacioni shqiptar niset të hënën në Bruksel

Story i radhës

Çeku: Serbia është shndërruar në recidiviste e pengesave për sportistët e Kosovës, do t’i shpallim betejë ligjore

Të fundit nga