Rrëfimi erotik: Do ta stimuloj të dashuren të bëj seks me burra të tjerë, pasi ‘burrëria’ ime…

E dashur psikologe: Unë do ta inkurajoj të dashurën time që të flejë me burra të tjerë në mënyrë që ajo të mos ndahet me mua, për shkak të penisit tim prej tre inç.

Unë jam 26 vjeҫ dhe ajo është 27 vjeҫe.

E kam ditur gjithmonë se ‘burrëria ime’ është e vogël.

Si adoleshent, djemtë talleteshin me mua për këtë në dhomat e zhveshjes së futbollit.

Kur takova të dashurën time, ajo më siguroi se nuk kishte rëndësi.

Por dy vjet më vonë, ajo po i shmanget marrëdhënieve seksuale.

Duhet të jetë për shkak të ‘madhësisë’ sime.

Unë jam i sigurt se ajo do të më lërë për një djalë të tjetër herët a vonë, kështu që mendoj se mënyra e vetme për të shpëtuar marrëdhënien tonë është ta lëmë të flejë me burra të tjerë.

Psikologia thotë: Kjo do të krijonte shumë më tepër probleme.

Një burrë mund të jetë një dashnor i mirë, pavarësisht nga madhësia e penisit të tij.

Ajo që e bën një dashnor të mirë është dikush i kujdesshëm dhe i vëmendshëm, i cili dëshiron të sigurojë që partneri i tyre të jetë plotësisht i kënaqur.

Shumica e femrave arrijnë orgazmën kur klitorisi stimulohet në mënyrën e duhur.

Meqenëse kjo është jashtë vaginës, nuk stimulohet drejtpërdrejt nga penisi.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Chelsea shënon fitore kundër Norwichit

Story i radhës

SHBA: Shumë qytete ukrainase janë të rrethuara

Të fundit nga