Rrëfehet burri: Familja u çmend kur na kapi duke bërë seks të nxehtë me kunatën e vëllait

Një djalë 27-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun”, historinë e tij seksuale me motrën e kunatës së tij.

Ai ka thënë se familja e tij i ka kapur mat ata duke bërë seks dhe se tani ata nuk po iu flasin më, pasi janë çmendur pasi morën vesh lidhjen e fshehtë të tyre, përcjell Bota sot.

Rrëfimi i tij i plotë:

E dashur psikologe:

Kam bërë seks të nxehtë të fshehtë me motrën e gruas së vëllait tim derisa u kapëm lakuriq një ditë.

Familja ime është tërbuar dhe nuk mund ta shoh më.

Afera jonë filloi rastësisht. Ishim të dy në pazar dhe u përplasëm me njëri-tjetrin.

Ajo ishte shoqëruese e nuses dhe unë isha kumtori në dasmën e vëllait tim vitin e kaluar, kështu që kemi qëndruar bashkë.

Ishte ftohtë derisa bisedonim, kështu që unë e vura krahun rreth saj.

Ajo sugjeroi që të pinim një kafe në shtëpinë e motrës së saj, ku ajo jetonte në atë kohë. Të gjithë të tjerët ishin jashtë.

E mbajta krahun rreth saj pasi edhe shtëpia ishte e ftohtë dhe kjo më bëri që ta puthja.

Në fillim ishte e gjitha një shaka, por papritmas e pashë atë të dukej vërtet tërheqëse dhe u afruam më shumë.

Pas pak u ngjitëm në dhomën rezervë, ku ajo qëndronte dhe bëmë seks të mrekullueshëm.

Pas kësaj kemi bërë seks disa herë kur shtëpia ishte bosh.

Gjithçka ishte mirë derisa vëllai im dhe motra e saj u kthyen herët një ditë pas një vizite familjare.

Unë vrapova në tualet, duke e kaluar vëllanë tim rrugës. Gruaja e tij e gjeti motrën e saj në dhomën e gjumit pa rroba në trup.

Ajo është 22-vjeçare dhe unë jam 27, kështu që të dy jemi të rritur, por ishte e tmerrshme.

Kunata ime u çmend.

Shkova në shtëpi dhe mora një telefonatë nga babai im duke thënë se nëna ime nuk do të fliste më me mua.

Ata më bëjnë të ndihem se i kam tradhtuar të gjithë, por nuk mund të shoh që kemi bërë diçka kaq të tmerrshme.

As unë dhe as motra e kunatës nuk jemi në një lidhje të rregullt, ndaj nuk është sikur po mashtrojmë askënd.

I kërkova falje vëllait tim dhe ai ishte në rregull me këtë, por gruaja e tij u largua nga ai, duke thënë se ndihej e turpëruar dhe e zemëruar.

Unë mendoj se kam rënë në dashuri me këtë vajzë, por nuk ka të ardhme për ne nëse e gjithë familja na bën të jemi kriminelë.

Ne nuk jemi të afërm gjaku kështu që nuk ka incest.

Më duket kaq e padrejtë dhe më mungon shumë.

Përgjigjja e psikologes:

Familja ka reaguar tepër ashpër, por, të themi të drejtën, askush nuk pret rastësi që dy anëtarë të familjes t’i gjejnë të zhveshur në dhomë.

Ju keni të drejtë që nuk ka asnjë arsye pse ju dhe motra e kunatës nuk duhet të keni një marrëdhënie, nëse vërtet kujdeseni për njëri-tjetrin.

Pyete vëllanë tënd nëse do të flasë me të tjerët dhe shpjegoni se megjithëse ju vjen keq që i keni tronditur, nuk po bënit asgjë të paligjshme apo imorale.

Kur ai të ketë raportuar, kontaktoni secilin veç e veç dhe thoni se ju vjen keq që i keni mërzitur.

Është shumë e padrejtë që ju dhe kjo vajzë për të cilën kujdeseni, duhet të trajtoheni në këtë mënyrë.

Flisni edhe me të dhe sigurohuni që ajo të kuptojë se nuk ka bërë asgjë të keqe. Thuaj se shpreson që pjesa tjetër e familjes të pajtohet me kalimin e kohës.

Ndërkohë, ju të dy ndoshta më mirë të kishit gjetur diku tjetër për t’u takuar./Bota sot

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Moderatorja shqiptare: Shoqet më kanë ngacmuar të dashurin

Story i radhës

Mickoski në pritje të ftesës së Kovaçevskit për takim

Të fundit nga