Rita Ora shkëlqen me një fustan sateni të kuq

Rita Ora mahniti me tre ansamble të kuqe, teksa po dilte në New York, për të promovuar filmin e saj të ardhshëm: Descendants: Rise Of The Red.

Këngëtarja, 33 vjeçe, e cila do të luajë rolin e Mbretëreshës së Zemrave në film , u pa e veshur me një fustan saten, ndërsa vizitonte studiot e SiriusXM, mes shitjeve të tjera.

Për pamjen e saj të parë, ajo zgjodhi një fustan të rrjedhshëm me rripa të hollë dhe një dekolte, të cilin e bashkoi me taka me rripa, shkruan DailyMail.

Image

Rita Ora
Image

Rita stiloi flokët e saj në valë dhe aksesoi me një palë syze dielli të kuqe.

Më pas ajo u shndërrua në një ansambël tjetër magjepsës i përbërë nga një me një bluzë me qafë të lartë, e cila ishte e mbuluar me detaje të prera dhe pantallona të ngjashme.

Image

Rita Ora

Në vështrimin e tretë të muzikantëve, ajo kishte ndryshuar në një xhaketë elegante me pamje lëkure, pantallona të ndezura dhe një këmishë të zgjuar.

Rita do të luajë rolin e Mbretëreshës së Zemrave në filmin muzikor televiziv “Descendants: The Rise Of Red”, i cili do të transmetohet në Disney+ më 12 korrik.

Personazhi i saj është gjithashtu nëna e keqe e personazhit kryesor të filmit të ri, Red, i cili luhet nga YouTuber Kylie Cantrall.

Këngëtarja po bën debutimin e saj në serialin e gjatë “Descendants”, i cili filloi me filmin origjinal të Disney Channel të vitit 2015. 

Burimi: botasot.info

Story i mëparshëm

Ballkani e nis sonte aventurën evropiane

Story i radhës

Kravata me shqiponjë e Jakup Krasniqit, trazon Gjykatën Speciale

Të fundit nga