Rita Ora konfirmon se do të performoj në një koncert në Tiranë

Shumë shpejt Tirana do të pres një nga këngëtaret më të famshme në nivel ndërkombëtar.

Madje këtë e konfirmoi edhe vetë këngëtarja shqiptare Rita Ora.

“E emocionuar dhe e nderuar të njoftoj se do të kthehem në Tiranën time të bukur 💖 @erionveliaj më ka ftuar të performoj në një koncert falas për ne, për të festuar Shqipërinë si Kryeqytet i Rinisë Evropiane të vitit 2022!

6 Shtator në Sheshin Skenderbej❤️

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Jesus: Nuk dua të jem njeriu kryesor

Story i radhës

Erdogan nuk do të dëbojë refugjatët sirianë, por ka një plan që po i shqetëson ata

Të fundit nga