Rihanna me kombinim perfekt të veshjes

Ajo nuk e la motin e ftohtë të New Yorku-t që ta ndalonte të dilte për drekë të martën.

Këngëtarja 33-vjeçare e ka kapur ditën me një veshje të pazakontë sportive, elegancë, teksa ka veshur një pallto dhe e ka shoqëruar me dollakë dhe taka të zeza.

Themeluesja e “Savage x Fenty” i mbuloi flokët e saj kaçurrela me një kapele të zezë bejsbolli.

“Bad Gal RiRi” – siç njihet në Instagram – gjithashtu i shtoi pak shkëlqim pamjes së saj me një palë vathë diamanti, në thonjtë e saj ajo kishte një manikyr francez me klas.

Nënshkruesja e “Kiss It Better” – e lindur Robyn Rihanna Fenty – shoqërohej nga një truproje që e ndihmoi të ecte në rrugë.

Megjithëse ajo është një nga artistet muzikore më të shitura të të gjitha kohërave – me shitje mbi 250 milionë disqe në mbarë botën – Rihanna nuk i ka përqendruar përpjekjet e saj në muzikë që nga publikimi i albumit të saj “Anti” në 2016.

Në vend të kësaj, vendasja nga Barbados ka qenë e zënë duke punuar në markën e saj të të brendshmeve “Savage x Fenty”, të cilën ajo e lansoi në vitin 2018, si dhe kompania e saj e kozmetikës,” Fenty Beauty”, filloi në 2017.

Image

Rihanna

Image

Rihanna

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Lëndohet Franck Kessie

Story i radhës

Projekti i kriptomonedhës së Facebook jep lamtumirën

Të fundit nga