Real Madrid me dy mungesa të mëdha

Skuadra e Real Madridit nesër e mirëpret PSG’në në “Santiago Bernabeu”, me fillim nga ora 21:00, në kuadër të ndeshjes kthyese të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja e parë e zhvilluar në Paris përfundoi me fitoren e ekipit të PSG’së me rezultatin minimal 1:0.

Në duelin e nesërm, skuadra e Realit nuk mund të llogarisë në shërbimet e dy futbollistëve mjaft cilësor.

Ferland Mendy dhe Casemiro janë të suspenduar, shkaku i kartonave dhe janë mungesa e madhe e Ancelottit në këtë sfidë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Biden i jep një goditje të rëndë “makinerisë luftarake të Putinit”

Story i radhës

Saraçi i Rrogozhinës, shfajëson Bashën: Fajin për humbjen e kam unë dhe deputetët, veç Dash Sulën e kam pas në krah

Të fundit nga