Reagon Dj PM pasi Einxhel Shkira theu krahun dhe iu nënshtrua operacionit

Derisa po bënin një lojë brenda shtëpisë së Big Brother VIP, Einxhel Shkira dyshohet të ketë thyer krahun.

Banorja e cila nisi aventurën e saj në Big Brother me 26 tetor, është larguar përkohësisht nga shtëpia, për t’iu nënshtruar një operacioni.

Reagimet kanë qenë të shumta në rrjete sociale, derisa nuk kanë munguar edhe ato nga banorët që janë larguar.

Së fundmi ka qenë Dj PM ai i cili i ka uruar shërim të shpejtë moderatores nga Shqipëria.

“Qëndro e fortë motër”, ka shkruar Dj PM në llogarinë e tij në Instagram, derisa ka publikuar edhe një fotografi të Einxhelit.

Einxhel Shkira nuk dihet ende nëse do të jetë në gjendje të vazhdojë lojën e saj në Big Brother VIP.

Image

Storie në Instagram

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Халили: Новиот пристап во македонско-бугарските односи ќе даде резултати

Story i radhës

Uka Aliti për zjarrin në Tetovë: Kemi parandaluar fatkeqësi të madhe

Të fundit nga