Reagimi i Ronaldos pas golit të Marokut

Reagimi i Ronaldos pas golit të Marokut i thotë të gjitha

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Marokut dhe Portugalisë.

Rezultati pas 45 minutave të parë është 1:0 për Marokun.

Ishte En Nesyri i cili realizoi në minutën e 43-të të ndeshjes.

Pas këtij goli, kamerat e stadiumit kanë kapur reagimin e Ronaldos, i cili është në bankën rezervë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

A ka përfunduar ndërtimi i Poliklinikës së Sarajit? Përgjigjet ministri Sali

Story i radhës

​Shtohen fluturimet nga Bullgaria drejt Turqisë

Të fundit nga