Ramos po mendon rikthimin e bujshëm në Spanjë

Ramos po mendon rikthimin e bujshëm në Spanjë!

Sergio Ramos ka folur tashmë me drejtuesit e PSG-së, duke e bërë të qartë synimin e tij për t’u larguar nga skuadra pariziene sezonin e ardhshëm, raporton “Fichajes.net”.

Kontrata e tij skadon në vitin 2023, por ideja e tij është të kthehet në shtëpi te Sevilla.

Ramos ka luajtur 45 ndeshje me Sevilla ku ka shënuar 3 gola dhe ka regjistruar 10 kartona të verdhë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kuvendi i votoi ndryshimet ligjore për rritjen e pensioneve

Story i radhës

Neda Balluku reagon pas arrestimit të Elsa Lilës

Të fundit nga

Kundër Guardiolës

Transferimi i Joao Cancelo nga Manchester City te Bayern Munih ishte padyshim një nga lëvizjet më

AlbanianMacedonianEnglish