Rama nesër para komisionit hetimor të incineratorëve në orën 12:00: Më ndiqni!

Kryeministri i vendit, Edi Rama pritet të dëshmojë ditën e nesërme në Komisionin Hetimor të ngitur për të hetur aferën e Inceneratorëve.

Një gjë të tillë e ka bërë vetë me dije kryeministri i cili nga Durrësi është shprehur se do të pyetet si dëshmitar në këtë komision në orën 12:00.

Rama: Me atë komisionin të paktën u krijua një mundësi për ata që duan të dëgjojnë dhe jo të shikojnë. E vërteta është diçka krejt tjetër, pasi s’po flas më gjatë për këtë se mezi pres që të shkojë nesër.

Po s’patet ndonjë gjë më të mirë për nesër, më ndiqni!

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Georgievska: Me rritjen e pagës minimale rritet produktiviteti dhe punësimi

Story i radhës

Another Suspect in Ethereum’s DAO Hack Emerges, Putting Coin Mixing Under Question

Të fundit nga