Rahoveci përforcohet me qendrën amerikane

Rahoveci përforcohet me qendrën amerikane, Jervon Pressley. Klub i i basketbollit Rahoveci mëton rezultate sa më të mira në vazhdim të kampionatit. 

“Jervon Pressley është i gjatë 203 cm dhe luan në pozitën 4/5, ku së fundmi është paraqitur te skuadra elitare Argjentinase “Union de Sante Fe”.

Qendra amerikane vjen te skuadra jonë pas eksperiencave në kampionate elitare në shumë vende të botës duke luajtur në kampionate elitare të Sllovakisë,  Finlandës, Ukrainës, Bosnjës, izraelit, Argjentinës si dhe pati paraqitje në ligën Gjermane Pro A.

Pressley te skuadra jonë vjen për të shtuar cilësi në trapez ku me eksperiencën e tij të jashtëzakonshme presim të kontribuojë për të ri ngritur skuadrën tonë drejtë sukseseve”, njofton KB Rahoveci.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

7 mënyra natyrale për të fjetur më mirë

Story i radhës

Pedofili ngacmon 13-vjeçaren: Çfarë pozicioni e do? Mbathjet si i ke? Të hëngsha…!

Të fundit nga