Produksioni i Big Brother VIP ka planifikuar largimin e Einxhelit sonte?

Një fotografi që po qarkullon në rrjete sociale, ka nxitur ndjekësit e Big Brother VIP të dyshojnë se në këtë lojë çdo gjë është me skenar.

Në një pamje që Arbana Osmani publikoi ditë më parë derisa po xhironte Eduartin, mbrapa saj shihen fotografitë e ish banorëve.

Derisa Tan Brama u eleminua nga loja, shihet qartë dhe mbrapa fotoja e tij bardhë e zi, derisa nga pjesa tjetër e banorëve, fansat kanë vënë re që Einxhel Shkira është veçuar nga ata që kanë mbetur në lojë.

Ata dyshojnë se produksioni ka planifikuar që sonte nga Big Brother VIP të largohet Einxhel Shkira.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Renova prezanton përforcimin e ri

Story i radhës

​Ukraina i dërgon qeverisë gjermane listën e kërkesave për armatime

Të fundit nga