Policia e Elbasanit sekuestron një “Lamborghini”, hetim shoferit për makinën 200 mijë euroshe

Policia e Elbasanit ka sekuestruar sot një një makinë luksoze “Lamborghini”.

“Lamborghini” vlente më shumë se 200 mijë euro.

Kjo makinë drejtohej nga Arsim Lleshaj, 36 vjeç dhe ndaj tij ka nisur tani hetimi për burimin e kësaj pasurie.

Policia tha se sekuestrimi i makinës është bërë bazuar në ligjin “Për parandalimin dhe goditjen e krimit të organizuar dhe trafikimit nëpërmjet masave parandaluese kundër pasurisë”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Буџетска сметка на општина одблокирана по 14 години: Како се работело?

Story i radhës

Dembele mes United e Chelsea

Të fundit nga