Policia bllokon anijen në Qerret pa mbërritur në port, çfarë dyshohet

Shqipëria16 korrik 2022

“Policë plehra, legenë”/ Zbardhet dosja: Akuzë e re për Lavdrim Tufën. Si i rrahu oficerët e policisë autori i masakrës së Kartodromit!

Lavdërim Tufa, i cili vuajti një dënim prej 20 vitesh si autori i masakrës së Kartodromit, ku viktima mbetën Fatmir Rama, i njohur si “Miri i Xhikes”, miku i tij Kristaq Cami, si dhe kamerieri i kompleksit, Julian Durishti, mbrëmjen e 29 marsit 2003,…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kurti prezanton skemën e re: Një i punësuar në çdo familje me subvencionim page deri në 300 euro (VIDEO)

Story i radhës

Flokët e shkurtër janë një shpëtim kur jashtë është vapë e madhe: 10 modele që do t’ju freskojnë dhe rinojn

Të fundit nga