Pochettino: Do të vazhdoj të qëndroj te PSG

Trajneri argjentinas do të vazhdojë të jetë pjesë e PSG’së.

Pochettino e ka konfirmuar se do të qëndrojë në rolin e trajnerit të Paris Saint Germain.

Argjentinasi ka kontratë me klubin deri në vitin 2023 dhe dëshiron ta përmbyllë deri në fund kontratën e tij.

“Unë jam trajner i Paris Saint Germain. Nuk ka ndryshuar asgjë dhe unë qëndrojë 100 për qind këtu. Jam i fokusuar te PSG.Kam kontratë deri në vitin 2023 dhe dua të vazhdoj këtu”, tha ai.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

SHBA refuzon thirrjen e Putinit për heqje të sanksioneve në këmbim të drithërave

Story i radhës

Drogë e panjohur deri tash në tregun Kosovës

Të fundit nga