Po vjen si uragan me projektet, ky është Mik

“Ajo iken”, titullohet hiti më i ri i Mik. Një projekt veror që është punuar nga Ari Beats dhe tekst nga vet Mik, kurse për videoklipin janë kujdesur Christopher Paulino dhe Shotbykid.

Ndonëse nuk është projekti i tij i parë pasiqë më herët ai ka bashkëpunuar me producent të njohur amerikan, Mik këtë herë vjen më unik në paraqitje dhe ky nuk do jetë projekti i fundit për këtë vit pasiqë ai së shpejti do të vijë të bashkëpunojë me producent dhe këngëtar të njohur në Kosovë.

Gjithë kariera e tij muzikore tashmë është në duar të Albert Lulaj, i cili është dhe menaxher i këngëtarit.

Story i mëparshëm

Kryeparlamentari Xhaferi shpalli zgjedhjet për kryetarë të komunave Mavrovë dhe Rostushë dhe Qendra Zhupa

Story i radhës

Skënderbeu dhe Rugova janë dëshmia se arbërorët mund të bëjnë shtet e të mbajnë shtet

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish