Plagosja e trefishtë në Pejë – Ky është personi i dyshuar, i bastiset shtëpia

Gazeta nga burime brenda Policisë ka marrë vesh se i dyshuari për plagosjen e babait me dy djemtë është Agron Gashi.

Ai dyshohet se plagosi babain Jeton Berisha dhe dy djemtë e tij, Jetnis dhe Jetart Berisha.

Sipas burimeve, ai është nga fshati Osrime, dhe per autoritetet e rendit është i njohur.

“Ai eshte recisivist i veprave penale”, ka thënë një burim.

Policia ka marrë urdhër për bastisjen e shtëpisë së tij por ai nuk është gjetur.

Tre persona janë plagosur nga arma e zjarrit sonte në Pejë pas një përleshje që ndodhi në në këtë qytet.

Për motive akoma të panjohura, viktimat, babai me dy djemtë u qëlluan me armë zjarri, ndërsa i dyshuari ka ikur.

Policia dhe Prokurori i Shtetit kanë nisur hetimet intensive për identifikimin dhe kapjen e personit të dyshuar.

Story i mëparshëm

Gasperini: Nuk është vetëm se fituam, por si fituam

Story i radhës

A po shpreson Fronti Europian që VMRO-ja do t’i thërrasë për bashkëqeverisje? Ja çfarë thotë Ziadin Sela

Të fundit nga