Përmbyset një veturë në Elbasan, lëndohet ngasësi

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mbrëmjes në Elbasan, ku një veturë është përplasur me muret anësore dhe më pas është përmbysur me gomat lart në rrugë.

Si pasojë e këtij aksidenti ka pësuar lëndime ngasësi i veturës.

Ndërkaq nuk ka të dhëna për të lënduar të tjerë.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia për të përcaktuar shkaqet e aksidentit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ramos ndez sërish alarmin te PSG

Story i radhës

Tejkalim shpejtësie dhe në vijë të plotë, gjobitën dy ngasës në Ferizaj

Të fundit nga