Përfshihet nga flakët banesa në Surrel

Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm, 7 mars në Surrel, Tiranë.

Policia bën me dije se ka rënë zjarr në banesën në pronësi të shtetasit B. T.

Si pasojë ka vetëm dëme materiale. Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Vijon puna nga grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Flasin nga Instituti Hidrometeorologjik, tregojnë deri kur do të vazhdojnë reshjet e borës

Story i radhës

Ministri britanez: Evakuimi në një shtet që po i shkatërron është një marrëzi

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish