Për çfarë duhet t’i marrë leje Luana mbesës së saj Marget?

Luana Vjollca dhe Marina Vjollca janë motrat më të famshme dhe të komentuara në vend.

Ato marrin vëmendje të madhe në çdo paraqitje të tyre, e komentohet në lajmet e mediave rozë pothuajse çdo ditë.

Ato kanë një raport shumë të ngushtë me njëra tjetrën dhe këtë e kanë dëshmuar vet ato.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një bised që ka postuar Luana me Marinën.

“Do i marrë leje Marget se u pa puna”- ka shkrua Luana përkrahë fotos.

Image

Biseda e Luanës me Marinën

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Маричиќ е позитивен на коронавирусот, нема да оди во Бугарија како дел од владината делегација

Story i radhës

Të shtëna me armë në një universitet në Gjermani, raportohet për disa të plagosur

Të fundit nga