Story i mëparshëm

Vuçiq “pastron” kuadrot pro-ruse: Daçiq dhe Vulin pritet të mos jenë pjesë e Qeverisë së re

Story i radhës

Një gotë verë baraz me një orë palestër, por mos e vazhdo numërimin

Të fundit nga