Parashikimi i motit për nesër dhe ditët në vijim

Gjatë këtyre pesë ditëve të do të vijoj mot kryesisht i ngjashëm. Kjo situatë meteorologjike mbetet si pasojë e masave anticiklonike të cilat mbesin të qëndrueshme mbi kontinentin e Evropës Juglindore.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0-2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 12-16 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes dhe veriperëndimit.

Ngjarja paraprake

Florenzi i bind të gjithë në Francë, PSG përgatitet për blerjen përfundimtare të tij

Ngjarja e ardhëshme

Oborri i Spitalit Infektiv i mbushur me ambulanca, nuk kanë ku të shtrohen, po kurohen brenda ambulancës…

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian