Orhan Murtezani ministër për Integrime?

Burime brenda partisë Alternativa bëjnë të ditur për TV21 se Orhan Murtezani do të jetë propozim nga Alternativa për ministër për Integrime në qeverinë e re.

Qeveria e re pritet të formohet javën e ardhshme mes koalicionit “Maqedonia Jote” udhëhequr nga VMRO-DPMNE-ja, VLEN dhe ZNAM e Maksim Dimitrievskit./TV21/

Burimi: tv21

Story i mëparshëm

Rihanna tregon sfidën më të madhe që ka përjetuar gjatë shtatzënisë, e cila bëri që ajo të bërtiste “mjaft më”

Story i radhës

Zjarr në Shkodër drejt shuarjes, dy zjarrfikës dhe një e moshuar dërgohen në spital nga asfiksia

Të fundit nga