Oliver Varhelyi nesër vjen në Shqipëri

Komisioneri për Zgjerim dhe Fqinjësi i Bashkimit Evropian, Oliver Varhelyi, do të vizitojë nesër Shqipërinë.

Euronews Albania raporton se komisioneri Varhelyi do të vizitojë Bypass-in e Vlorës.

Gjatë vizitës pritet dhe një deklaratë e përbashkët me kryeministrin shqiptar Edi Rama.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Boksieri shqiptar ka një mesazh

Story i radhës

Koulibaly transferohet te Chelsea

Të fundit nga