Numërohen 9 kuti votimi në Lushnje, nis diferenca mes kandidatëve

Rreth nesh

është website kryesor i lajmeve në Shqipëri. Pjesë e televizionit ABC, redaksia e ka të shenjtë verifikimin e lajmit në mënyrë të pavarur nga gazetarët tanë para publikimit. Me një redaksi të riorganizuar, mundëson një mbulim të plotë të zhvillimeve më të fundit nga vendi dhe bota, përmes një stafi të kualifikuar dhe profesional. Saktësia në informim mbështetet edhe me risitë më të fundit në lidhje me mediat online duke e bërë një media avangardë në vend.
NUIS/NIPT K01711004F

| “Cash” | Privacy | Kushtet e Përdorimit |

Story i mëparshëm

Drake i humb 275 mijë dollarë, vendosi bast për fitoren e Masvidal

Story i radhës

Tri pyetje që duhet t’i bëni pasi ju refuzohet rritja e pagës

Të fundit nga