Numërohen 10 Qendra Votimi në Shkodër, thellohet diferenca mes kandidatëve

Rreth nesh

është website kryesor i lajmeve në Shqipëri. Pjesë e televizionit ABC, redaksia e ka të shenjtë verifikimin e lajmit në mënyrë të pavarur nga gazetarët tanë para publikimit. Me një redaksi të riorganizuar, mundëson një mbulim të plotë të zhvillimeve më të fundit nga vendi dhe bota, përmes një stafi të kualifikuar dhe profesional. Saktësia në informim mbështetet edhe me risitë më të fundit në lidhje me mediat online duke e bërë një media avangardë në vend.
NUIS/NIPT K01711004F

| “Cash” | Privacy | Kushtet e Përdorimit |

Story i mëparshëm

Vorë, fiton PS/ PD-ja në vendin e tretë, merr një të tretën e votave të “Shtëpisë së Lirisë”

Story i radhës

Numërohen 29 kuti në Shkodër, votat e kandidatëve

Të fundit nga