Nuk mund t’i njihni, kanë ndryshuar totalisht, çifti i famshëm shqiptar 29 vite më parë (FOTO LAJM)

Mihrije Braha dhe Naim Abazi janë ndër çiftet më të dashura shqiptare. Këngëtarët kanë fituar zemrat e publikut me thjeshtësinë që i karakterizon dhe gjithmonë flasin hapur për marrëdhënien e tyre, duke treguar se janë shumë të dashuruar.

Gjithashtu ato komentohen shumë për pamjen e tyre dhe paraqitjen shumë të bukur e të rregullt.

Por a i njohët në këtë foto para gati 30 vitesh.

Të dy duken shumë ndryshe. Mihrija me flokë të errët dhe Naimi me flokë të gjatë.

Prindërit e Platorit duket se kanë ndryshuar shumë pamjen, por jo rininë që i karakterizon.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Të mëdhenjtë e komunikimeve, vit negativ në 2021: Vodafone dhe ALBtelecom me humbje, ONE pëson rënie të fitimeve

Story i radhës

GJAK I PAPASTËR: Hetimi i IRL në klinikën e Zhan Mitrev tronditi Maqedoninë e Veriut

Të fundit nga