Nuk ka qetësi për këtë vend, goditet nga një tërmet i fuqishëm

Një tërmet me magnitudë 4.6 ballë të shkallës Rihter ka ndodhur pak më parë në Turqi.

Epiqendra ndodhet 57 km në jug-juglindje të qytetit të Antixhamanit.

Thellësia fokale, sipas Qendrës Sizmologjike Mesdhetare Evropiane, është llogaritur në 8 km.

Per momentin nuk raportohet për viktima apo dëme materiale.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Reali dhe Bayerni në garë për talentin e madh anglez

Story i radhës

Policia shqipton mbi dy mijë gjoba në trafik brenda 24 orëve

Të fundit nga