Një shtëpi përfshihet nga zjarri në lagjen e Gazi Babës (VIDEO)

Një shtëpi është përfshirë nga flakët në lagjen Gazi Babë të Çairit, shkruan SHENJA.

Siç mund të shihet edhe në videon më poshtë flakët e zjarrit për momentin janë duke u përhapur me shpejtësi.

Zjarrfikësit janë në vendngjarje dhe po mundohen ta lokalizojnë zjarrin.

Nuk dihen ende shkaqet që kanë quar deri te shpërthimi i zjarrit.

Story i mëparshëm

BDI: Puçistët e dështuar të Levicës dhe avokatët e VMRO-së Taravari dhe Sela i bashkohen fushatës antishqiptare

Story i radhës

FBI: Kërcënimi nga Kina më flagrant dhe më i dëmshëm se kurrë më parë

Të fundit nga