Një serb tallet me Vuçiqin, e mbaron një lojë me fytyrën e tij dhe një parizier pule

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, së fundmi ka ngrënë mëngjes me kolegët e tij nga Qeveria.

E përgatiti një sanduiç ku “ylli” kryesor është një parizier, gjithçka për të treguar se është “një nga ne” dhe se njeriu mund të hajë mirë për pak para nëse është banor i “tigrit ekonomik të Ballkanit”,

Para kësaj, parizieri ishte një nga ushqimet që nxori nga koshi në konferencën për shtyp për të na treguar se çdo gjë do të marrë një çmim më të ulët për shkak të masave të Qeverisë.

Image

Tallja

Të gjithë bëmë shumë shaka dhe mima për të, dhe një zhvillues e bëri një hap më tej dhe, besoni apo jo, bëri një lojë argëtuese për celularë të quajtur “Hani parizier”.

Burimi: GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Faktor.mk pyet: Më në fund a do ketë zgjidhje për godinën e Eurostandard Bank?

Story i radhës

Nënshkruhet marrëveshje bashkëpunimi midis Anadolu dhe agjencisë spanjolle të lajmeve EFE

Të fundit nga