Ngjarjet e datës 17 tetor

Sot, në kalendarin e ngjarjeve thuhet se do të mbahet gara e Kampionatit të Kosovës në automobilizëm si dhe Komuna e Deçanit organizon “Ditën e gështenjës”.

Mbahen garat në Kampionatin e Kosovës në automobilizëm në disiplinën Drag Race (Pista e vjetër e aeroportit të Sllatinës, ora 11:00)

Komuna e Deçanit organizon “Ditën e gështenjës” (Restorant “Përroi Shqiptar”, ora 11:00).

Ngjarja paraprake

Sot Drag Race i fundit për këtë vit

Ngjarja e ardhëshme

Numri i rasteve të reja me COVID-19 rritet në të gjithë botën

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian