Nesër disa fshatra të Sarajit do të mbeten pa energji elektrike

Nesër një pjesë e komunës së Karposhit dhe disa fshatra të Sarajit do të mbeten pa energji elektrike. EVN Maqedoni SHA informon se ndërprerja do të jetë për shkak të intervenimeve teknike tashmë të planifikuara.

Nga ora 9.00 – 13.00, disa nga përdoruesit në rr. “France Preshern” në Karposh dhe nga ora 9.00 – 15.00 shfrytëzuesit nga fshatrat Arnaqi, Bukoviç, Semenisht, Laskarc dhe Paniçar të komunës së Sarajit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Nusja u kap mat me të dashurin, Belshaku: Dëshmi që tregon se si trajtohet vajza dhe gruaja shqiptare, të fuqizojmë gratë

Story i radhës

“Le Parisien”: Përgatitet një spastrim i vërtetë te PSG

Të fundit nga