Në vigjilje të Krishtlindjes, Balla ndan dhurata për fëmijët në Pediatrinë e Fierit

Në prag të vigjiljes së Krishtlindjes, Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Fierir, Taulant Balla ka surprizuar vogëlushët në Pediatrinë e Fierit.

Në një aktivitet të organizuar me rastin e Krishtlindjes, Balla dhe kryebashkiaku Armando Subashi u ndau sot dhuratat fëmijëve që po marrin trajtim në pediatrinë e Fierit.

Postimi i plotë i Taulant Ballës:

FierNë vigjilje të Krishtlindjes ishim pranë fëmijëve të cilët po marin trajtim në pediatrinë e Fierit

#FestatDuanDashuri
#TëBashkuarJoTëNdarë

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ukrainë, 7 civilë humbën jetën ndërsa dhjetëra të tjerë u plagosën në sulmin rus në Kherson

Story i radhës

Dafina provokon me dorën tek pjesa intime

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish