Në tapetin e kuq vjen Elvana Gjata

Edhe këngëtarja Elvana Gjata pjesë e pasarelsë së shumëpritur të Valdrin Sahitit ku po prezanton edhe koleksionin e tij të ri.

Atje po marrin pjesë edhe emra të trejë artistësh.

Një mbrëmje gala e përgatitur deri në detajin më të vogël, të ftuarit e parë kanë shkelur në tapetin e kuq dhe u ndalën për fotografi.

Image
Image

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Sela: Kërkojmë tetë njësi zgjedhore

Story i radhës

Sela: Ja hapat që duhet të ndjekë qeveria për tu siguruar qytetarëve bukën e gojës

Të fundit nga