Në lidhje me Sardi Strugajn? Velina e njohur zbulon si qëndron e vërteta

Sot të ftuara në emisionin “Pardon My French” kanë qenë velinat e Fiks Fare, Marinela Bici dhe Kejsi Kokeri. Bukuroshet kanë zbuluar më shumë rreth eksperiencës së tyre në emisionin investigativ dhe kanë zbuluar më shumë detaje në lidhje me jetën e tyre personale dhe jo vetëm…

Gjatë intervistës Jonida dhe Elona kishin përgatitur disa pyetje mjaft pikante për vajzat, ku ndër to njëra prej tyre që sigurisht mori shumë vëmendje dhe u diskutua gjatë ishte sa i përket fiksimit apo ‘celebrity crush’. Vajzat zbuluan emrat e djemve….

Kejsi: Ledri Vula. 

Marinela: Unë do thoja Sardin. Nuk e di sa herë e kam dëgjuar këngën e tij të re “Deti”.

Jonida: Ke rënë në dashuri me këngën apo me Sardin?

Marinela: Me të dyja. 

Elona: Duke qenë që Sardi është në Top Channel në “Dancing With The Stars” e ke takuar?

Marinela: Një herë. 

Elona: Ia ke thënë apo t’ia themi ne?

Marinela: Nuk ia kam thënë. 

Story i mëparshëm

Policia e konfirmon vrasjen me thikë të 52-vjeçarit në Prishtinë – shpallet në kërkim dhëndri i tij

Story i radhës

​Ndeshja me Viktoria Plzen, Daja: Nëse pretendojmë në një ëndërr të çmendur, patjetër duhet të fitojmë

Të fundit nga