Ndërpritet ndeshja Brentford-Wolves, kjo është arsyeja!

Ndërpritet ndeshja Brentford-Wolves, kjo është arsyeja!

Ndeshja e javës së 23-të mes Brentford dhe Wolverhampton është ndërprerë përkohësisht shkaku i një droni fluturues që lëvizte gjatë gjithë kohës mbi stadium, shkruan Insporti.

Ky takim u ndërpre përkohësisht nga gjyqtari në minutën e 35-të derisa rezultati ishte baras 0-0.

Gjatë minutave të ardhshëm pritet vendimi i gjyqtarit për të vazhduar ose jo ndeshjen.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zakonet dhe pozicionet e trupit që na bëjnë të dukemi shumë më të mëdha nga ç’jemi

Story i radhës

Aksidentoi për vdekje 68-vjeçarin, arrestohet shoferi

Të fundit nga