Ndalesë për qarkullim të kamionëve në Strazh dhe në rrugën Mavrovë-Dibër

Për shkak të reshjeve të dëborës sot në ora 07:00 është vendosur ndalesë për qarkullimin e mjeteve të rënda në Strazhë, drejtimi Kërçovë-Gostivar.

Nga Lidhja Auto Moto e Maqedonisë (LAMM) njoftojnë gjithashtu se ndalesë për qarkullim të kamionëve ka dhe në aksin rrugorë Mavrovë-Dibër.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ibrahim Rugova “bashkon” politikën shqiptare

Story i radhës

Pikëpamjet bazë mbi burokracinë origjina e fenomenit

Të fundit nga