Moti për ditën e sotme

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe më i ftohtë

Në veri kryesisht i thatë, ndërsa në pjesën tjetër pjesërisht me borë.

Erë e dobët dhe mesatare, herë pas here e fortë në veri, veri dhe veriperëndim.

Temperatura e mëngjesit nga minus një deri në zero, kurse ajo më e larta e ditës deri në zero gradë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Shqipëri, para 97 vjetësh hyri në fuqi sistemi republikan i qeverisjes

Story i radhës

Денес го празнуваме Преподобен Макариј Велики

Të fundit nga