Moti me vranësira të ndryshueshme dhe i ftohtë

Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me periudha dielli, shumë ftohtë dhe me erë. Në viset malore kohë pas kohe do të ketë reshje bore.

Do të fryj erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -12 deri në -4, ndërsa ajo maksimale prej -5 deri në 3 gradë Celsiusë,

Në Shkup moti do të jetë i ngjashëm, me vranësira të ndryshueshme dhe me erë të përforcuar nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të ulet në -7, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 0 gradë Celsiusë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Metoda që parandalojnë këpucët tuaja të rrëshqasin në akull

Story i radhës

Pa komplekse, Beniada tregon punën e saj të parë

Të fundit nga