Moti i keq në Kosovë, momenti kur polici ndihmon nënën dhe vajzën të kalojnë rrugën me ujë (VIDEO)

Një pjesëtar i Policisë së Kosovës ka ndihmuar një nënë me vajzën e saj të kalojnë rrugën, gjersa shiu i rrëmbyeshëm kishte shkaktuar vërshime edhe në trotuare.

Kjo pasi shiu i rrëmbyeshëm, pasditen e kësaj të enjteje, ka vërshuar rrugët e lagjeve të Prishtinës.

Në pamjet e publikuara nga “Rruga B” në Prishtinë shihet se polici del nga vetura, merr vajzën e vogël në duar dhe kalojnë bashkë rrugën.

Kliko për të parë Video/Express/

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

“Putin person i klasit të parë”/ Ecclestone: Zelensky duhet të ishte dorëzuar në Rusi

Story i radhës

I merr 10 milionë euro dëmshpërblim

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish