Morena Taraku shfaqet joshëse në pozat para pasqyrës

Morena Taraku mbetet ndër femrat më të komentuara në media rozë dhe merr çdo herë vëmendje me postimet që bën në rrjete sociale.

29-vjeçarja njihet për linjat joshëse të trupit por edhe për stilin me shumë shije të veshjes dhe kjo gjë u vu në dukje edhe në postimet e radhës.

Ish-Missi është shfaqur tejet provokuese edhe në imazhet e reja që solli për mbi 1.6 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Image

Morena Taraku

 

Me pozat para pasqyrës, modelja dukej në formë të mirë dhe tejet atraktive teksa edhe pranoi komente të shumta nga ana e fansave.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Grushtimi i babadimrit pas shkupit në Tiranë

Story i radhës

Van Dijk: Nuk më intereson nëse Argjentina fiton Kupën e Botës

Të fundit nga