Monika apo Arbëri, ky është i eleminuari i natës së sotme

Monika dhe Arbëri janë banorët e nominuar për këtë të martë.

Publiku gjatë javës ka votuar për banorin që ka dashur ta eleminoj.

Mes Monikës dhe Arbërit publiku ka votuar që i eleminuari i sontëm të jetë Arbëri.

Monika ishte nominuar nga Einxhel si pasojë e çmimit surprizë, ndërsa Arbëri u nominua nga banorët.

Kujtojmë që premten e kaluar ishte Beatrix Ramosaj ajo që u eleminua.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​U miratuan rekomandime të reja për udhëtime brenda BE-së

Story i radhës

Martial te Sevilla

Të fundit nga