“Miss Shqipëria 2021” u zhvendos në pasarelat e Parisit

Lea Islamaj është vajza që ka fituar kompeticionin e bukurisë “Miss Shqipëria 2021”.

E lindur në Francë, Lea provoi eksperiencën e “Miss Shqipëria” sepse për prindërit e saj kjo ishte diçka shumë e rëndësishme.

Sot 19-vjeç, duket se Lea ka vendosur ta vazhdojë rrugëtimin në pasarelat ndërkombëtare. Së fundmi ajo ka qenë pjesë e “Paris Fashion Week 2022” në Paris, aty ku ka prezantuar veshjet e Jessica Jane.

Image

Lea Islamaj

Vetë Lea nuk ka treguar shumë për këtë eksperiencë, ndonëse me një kërkim të thjeshtë do të mund të shihni daljen e saj të fundit në Paris, aty ku bukuroshja shqiptare ka zgjedhur të vazhdojë gjithë rrugëtimin e saj.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Tjetër goditje për sportin rus dhe bjellorus

Story i radhës

Pamje nga tërheqja e kolonës së tankeve ruse pas një prite artilerie

Të fundit nga

Zhgënjeu në Champions

Interi shkëlqeu në derbin ndaj Milanit në fundjavë, shkatërroi rivalët e përjetshëm 5-1, teksa përballë Real