Milani ja beson numrin 10 yllit portugez

Milani ja beson numrin 10 yllit portugez!

Kthimi i Brahim Diaz te Real Madrid do të lironte numrin 10 te Milani. Këtë numër do ta marri Rafael Leao, raporton Sky Sports Italia këtë të shtunë.

I lidhur me numrin e tij të famshëm 17 që nga ardhja e tij në Lombardi katër sezone më parë, portugezi do të pasojë lavditë e mëparshme të klubit si Clarence Seedorf, Rui Costa apo Roberto Baggio.

Një shenjë e re besimi nga Milan ndaj lojtarit të tij, që zgjati kontratën deri në vitin 2028 në fillim të muajit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

I dedikon poezi Luizit dhe Kiarës, Albatrosi: Dyshimi i njerëzve më bëri të futem në botën e “BBV2”

Story i radhës

Snopçe: Edhe ASH e gatshme të dal nga Qeveri, nëse Mickoski e ka seriozisht

Të fundit nga