Milan nuk ka ndërmend ta shesë Leaon

Mbappe dukej shumë pranë transferimit te Real Madrid, por gjithçka ndryshoi në çastet e fundit, duke parë francezin të nënshkruajë kontratën e tij të re me PSG.

Sipas “Gazzetta dello Sport”, Real Madrid ka hedhur sytë nga ekipi i Milanit, konkretisht te Rafael Leao.

Sulmuesi anësor portugez ka qënë në formë të jashtëzakonshme këtë sezon, dhe mendohet se “Los Blancos”janë të gatshëm të ofrojnë 120 milionë euro.

Milan nuk ka ndërmend ta shesë Leaon, madje thuhet se janë gati të nënshkruajnë një kontratë të re më të.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Tentuan të merrnin para nga një person brenda kazinosë në Shkup, nis hetimi ndaj tre personave

Story i radhës

Akuza për prostitucion dhe vrasje, ish-konkurrentja e “Për’puthen” rrëfen detaje nga e shkuara e saj e errët

Të fundit nga